Mados ir gyvenimo būdo žurnalas “Ieva” organizuoja  V tarptautinę mados fotografijos konkursinę parodą „Madamorfozės 2011” !

Maloniai kviečiame dalyvauti!

 Parodos tema – „Kontrastai“.

Fotografijos gali būti mados fotosesijos, taip pat mados žurnalo viršeliai, spalvotos arba nespalvotos, žmonės arba daiktai. „Photoshop“ naudojimas neribojamas.

Kategorijos

Konkurse bus dvi kategorijos – „Mados fotografas profesionalas“ ir „Mados fotografas mėgėjas“.

Konkursui teikiamos fotografijos gali būti publikuotos Lietuvos ar užsienio spaudoje.

Paroda

Į konkurso finalą atrinktos fotografijos bus eksponuojamos parodoje, kuri vyks 2012 m. kovo 9 d. – gegužės 8 d. VCUP (Vilniaus centrinėje universalinėje parduotuvėje). Vėliau paroda keliaus į kitus Lietuvos miestus.

Konkursinėje parodoje taip pat pamatysime užsienio fotografų darbų.

Parodos fotografijas išspausdins žurnalas „Ieva“. Po parodos jos liks organizatorių archyvuose, tačiau fotografijos autorių teisės priklausys nuotraukų autoriui.

Laimėtojai

Iš visų parodos fotografijų vienai bus skirtas „Žiūrovų simpatijų“ prizas, o konkurso komisija iš lietuvių autorių darbų išrinks po vieną geriausiąją profesionalų ir mėgėjų kategorijose. Šių darbų autorių laukia įspūdingos staigmenos!

Komisija

Komisija sudaryta iš fotografijos, žiniasklaidos, mados kūrėjų ir mados verslo atstovų.

Partneriai

Parodos „Madamorfozės“ partneriai: VCUP prekybos ir renginių centras, Lietuvos spaudos fotografų klubas ir kosmetikos kompanija „Alcina“. 

Dalyvavimo taisyklės

* Konkurso dalyviai iki 2012 m. vasario 20 d. turi pateikti ne mažiau kaip keturias, bet ne daugiau kaip šešias fotografijas skaitmeniniu formatu  ir užpildytą anketą. Anketą gausite kreipęsi el. paštu ieva.konkursas@gmail.com arba paspaudę šią nuorodą <Anketa Madamorfozės 2011>

* Fotografijas siųskite el. paštu ieva.konkursas@gmail.com (JPG formatu, 72 dpi, 23 x 30 cm, nuotrauka gali būti vertikali arba horizontali).  

* Fotografijos turi būti sukurtos ne anksčiau kaip 2011 m.

* Nuotraukos parodoje bus eksponuojamos 90 x 60 cm dydžio. Jeigu parodai atrinktos fotografijos kraštinių santykis bus kitoks, fotografas turės pateikti skaitmeninį nuotraukos failą su juodu arba baltu rėmeliu (pagal paties pasirinkimą). Į pradinę atranką nuotraukas siųsti originalaus dydžio (be baltų ar juodų rėmelių).

* Kiekviena konkursui pateikta skaitmeninė fotografijos rinkmena turi būti užrašyta taip: „vardas – pavardė – fotografijos pavadinimas“. Jei fotografijos pavadinimo nėra, nurodykite fotografijos eilės numerį.

* Autoriai, kurių darbai bus atrinkti į parodą, bus informuoti asmeniškai el. paštu iki vasario 24 d. Jiems bus nurodyta, iki kada pateikti atrinktų parodai darbų skaitmenines rinkmenas TIF formatu, 300 dpi, Cmyk, 1:1.

* Organizatoriai pasilieka teisę atrinktas fotografijas nemokamai naudoti parodos viešinimo ir reklamavimo tikslais.

* Eksponuojant nuotraukas bus nurodyta visa kūrybinė grupė (fotografas, modelis, grimo kūrėjas ir kt.), leidinys, kuriame buvo publikuota fotografija.

* Rengėjai pasilieka teisę į konkursinę parodą atrinktą fotografiją atsisakyti eksponuoti parodoje, jei autoriaus pateiktas skaitmeninis failas yra blogos kokybės.

Daugiau informacijos apie V tarptautinę mados fotografijos parodą teiraukitės  el. paštu ieva.konkursas@gmail.com, mob. tel. 8 659 45 722 ir rasite interneto svetainėje www.ieva.lt, www.madosfoto.wordpress.com

 

Dėmesio – gavome keletą klausimų dėl konkursinės parodos taisyklių, kas gali būti aktualu ir Jums, tad patiksliname:

Klausimas: Reikia pateikti 4-6 fotografijas, kurios yra skirtingos ar iš vienos serijos?

Atsakymas: Galite pateikti skirtingas fotografijas, seriją arba kelias trumpas serijas. Apribojimų ir reikalavimų tam nėra.

Klausimas: Anketoje parašyta, kad reikia save priskirti profesionalui arba mėgėjui. Pateiktas apibrėžimas gan aiškus, tačiau aš esu fotografas, tai mano darbas ir pagrindinė mano sritis yra vestuvės. Čia patirties nemažai ir galėčiau save priskirti
prie šios srities profesionalų. Tačiau mados fotografijoje nedirbu (kol kas), patirties joje daug neturiu ir čia save priskirčiau
prie naujokių. Tad kur vis dėl to save priskirti šiame konkurse?

Atsakymas: Šiuo atveju, jeigu dirbate kaip fotografas, tačiau nesate mados fotografas, save priskirkite prie Mados fotografijos mėgėjų. Jeigu dirbtumėte vestuvių fotografu, o kartais fotografuotumėte ir mados fotografiją (už tai gautumėte atlyginimą, arba ne – pavyzdžiui bičiuliui mados dizaineriui fotografuotumėte jo sukurtą kolekciją nemokamai), tada reiktų save priskirti prie Mados fotografų profesionalų.

Advertisements

6 Responses to “DALYVAVIMO TAISYKLĖS”

 1. Evelina Says:

  O dalyvavimas nemokamas?

 2. dalyvis Says:

  ar atrašote, kai pateikiami darbai? noriu užsitikrinti, jog tikrai nusisiuntė…

  • jolita7 Says:

   sveiki. Taip, atsiunčiame laiškelį, kad laiškas atėjo, tik prašome kantrybės – kai laiškų atkeliauja daug (ypač prieš pat galutinį siuntimo terminą), tai fiziškai neįmanoma operatyviai atrašyti, bet trijų dienų bėgyje tikrai gausite patvirtinimą, kad laiškas atėjo.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: