“Madamorfozės 2010” pristatomos Birštone

May 26, 2011

Birštono miesto šventės metu atidaroma tarptautinė mados fotografijos paroda „Madamorfozės 2010“ Žurnalo „Ieva“ rengiama tarptautinė mados fotografijos paroda „Madamorfozės 2010“ iš Klaipėdos atkeliauja į Birštoną. Birštono kurorto 165-ųjų metinių ir ,,Tulpės“ sanatorijos gydyklos 5-ojo gimtadienio proga bus eksponuojami profesionalių ir mėgėjų mados fotografų darbai. Mados ir gyvenimo būdo žurnalas IEVA ketvirtą kartą skelbė konkursą-parodą, kuria ne pirmus metus domisi ne tik mėgėjai ir profesionalūs fotografai iš Lietuvos, bet ir užsienio mados fotografijos profesionalai. Per 60 stilingų darbų, kurių dalis buvo spausdinama šalies ir užsienio leidiniuose apie madą, perkelti ant aukščiausios kokybės drobės sužavės net išrankiausius lankytojus. „Madamorfozės 2010“ Birštone viešės birželio mėnesį.

Parodos atidarymas įvyks šių metų gegužės 27 dieną (penktadienį), 17.00 val. ,,Tulpės“ sanatorijos vandens gydyklos fojė (Birutės g. 35). Gegužės 27 dieną, 21.00 val. festivalis ,,Kino pavasaris“ pristatys filmą Birštono kultūros centre (įėjimas nemokamas).

Parodą ,,Tulpės“ sanatorijos gydykloje (Birutės g.35) bus galima aplankyti kasdien nuo 11.00 val. iki 19.00 val. Maloniai kviečiame apsilankyti!

____________

Please be kindly informed that exhibition “Madamorfozes 2010” is presented in Birstonas from May 27 to June 30, 2011.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: